Sdílení obsahu

Playfilm.to – sledujte a stahujte filmy online a zdarma 2024

Playfilm.to – recenze webu s online CZ i zahraničními filmy ke stažení i sledování zdarma

Playfilm.to je stránka, která nabízí širokou nabídku filmů ke sledování online a zdarma. Navíc na rozdíl od konkurence nabízí i odkazy ke stažení. Denně zde přibývají nové filmy, které můžete sledovat bez registrace, bez omezení, a hlavně bez poplatků.

Je to pravděpodobně jediný web, který nenabízí jenom filmy v češtině a v originálním znění s titulky, ale zároveň poskytuje skvělou kvalitu včetně několika 3D snímků, a v neposlední řadě možnost přehrávání i stahování díky umístěným odkazům.

V recenzi se zaměřuji na celkovou funkčnost webu, na jeho klady a zápory, pokud nějaké má. Hodnotíme rozsah filmového katalogu a kvalitu obrazu i titulků a možnost vybrat si mezi českou a anglickou verzí.

Chcete sledovat filmy online v HD kvalitě? Běžte na playfilm.to

Oblíbenost streamovaného obsahu spočívá především v jeho přístupnosti. Tato praktická stránka možnosti sledovat vše co nás napadne je hlavním důvodem, proč takovéto stránky stále fungují, byť existuje jejich „legální“ alternativa v podobě služeb jako je Netflix, HBO, Hulu a další.

Slovo „legální“ zde používáme s jistou opatrností. Playfilm.to, podobně jako jemu podobné stránky od Bombuj.si TV, Sledujfilmy.to, Kukaj.to po Filmplanet.to, nemá nelegální obsah nahraný na svém webu. Jedná se vlastně jen o odkaz, vložený na stránku pomocí embedu a nejedná se proto o per se nelegální obsah.

Tímto způsobem může Playfilm.to sdílet široký výběr filmů bez ohledu na licence, což oficiální služby nemohou. Na oficiální scéně totiž funguje spíše pravidlo monopolu a snímek, který najdete u jednoho poskytovatele, nenajdete u druhého.

Streamovat filmy je jednoduše pohodlnější než zvlášť stahovat film, který vám zabere místo na disku, a pak případně navíc hledat titulky a řešit jejich načasování nebo placení třem různým službám jen aby vám neutekl film, který zrovna chcete vidět.

Jak web playfilm.to funguje a co zde najdete?

Web Playfilm.to je velice jednoduše, ale efektivně zpracovaná stránka. Svým úhledným modro-černým designem se podobá placeným službám. Hned na úvodní stránce najdete seznam filmů od naposledy přidaného snímku, a vyhledávání. Napravo jsou pak filmy seřazené podle oblíbenosti.

Pravděpodobně vás může zarazit, že je stránka standardně v angličtině, výchozí jazyk lze však změnit vpravo na horní liště v záhlaví stránky. Standardně vás přivítá drobný text „About“, který nabízí bližší informace o stránce, ale většina lidí ho nejspíše přeskočí.

Zde se dozvídáme, že je možné se na stránce zaregistrovat. Po přihlášení pak získáte různé výhody jako možnost psát komentáře, hodnotit filmy, požádat o filmy na přání, nebo stahovat filmy přes P2P sítě.

Najdete zde především, jak fungují jednotlivé linky u videí, což může být matoucí. Automaticky se u filmu nachází link Hosting přehrávače, který umožňuje film spustit online.

Další linky jsou na soubory, které jsou potřeba ke stažení přes P2P sítě, kde přístupnost souboru (zejména pro přehrávání online) závisí na osobě, která obsah sdílí.

Odkazy na soubory ke stažení tak nemusí být v aktuální chvíli přístupné a nejde tedy z nich video ani přehrát, ani sledovat. U videa se často nachází extra link pro stažení, který mohou diváci sdílet po zaregistrování se k playfilm.to.

Široká nabídka online filmů, která předčí vaše očekávání

Nabídka filmů je naprosto ohromující. Na tento fakt poukazuje možnost filtrování filmů nejen podle žánru, ale i roku vydání, země původu a jazyku dabingu a titulků, ve kterých je film na stránce přístupný.

Jen pro představu je na playfilm.to nejstarší snímek z roku 1919 a nejnovější z 2022. České, anglické i další zahraniční filmy jsou povětšinou v HD kvalitě. Ta se odvíjí od doby, kdy byl snímek natočen, nicméně pokud existuje HD, Full HD nebo i 4K zpracování, pak je na stránce dostupné.

Na stránce najdeme celkově šest ukončených sérií televizních seriálů. Nicméně tím nabídka seriálů končí a neexistuje ani sesterský web, na který by stránka playfilm.to odkazovala. Jednostranné zaměření webu se ale dá považovat za hlavní důvod kvalitního a širokého výběru filmových děl.

Na Playfilm.to najdete nejnovější české i zahraniční filmy

Pro českého diváka může být největším lákadlem na Playfilm.to výběr českých filmů, který zahrnuje starší i nové snímky. Nejstarší český film zde najdeme již z roku 1938 (Ducháček to zařídí) a nejnovější z 2024.

A nechybí tu ani české klasiky, zde uvádíme jen pár příkladů: Limonádový Joe, Císařův Pekař – Pekařův císař, Cesta do pravěků, a mnohé další.

Nicméně výběr zahraničních filmů byl pro nás velkým překvapením v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Nejenom, že se zde nachází největší americké filmové trháky od Pána prstenů po Encanto, ale i méně známé snímky nejenom z americké produkce.

Filmový výběr ze zahraničních dílen, či koprodukcí je opravdu obdivuhodný. Krom dnes velmi vyhledávaných korejských a japonských filmů tu naleznete filmy opravdu z celého světa. Stačí ve vyhledávání vybrat zemi ze které si přejete, aby film byl, a opravdu vždy nějaký snímek naleznete.

Za tento neuvěřitelný katalog snímků dáváme Playfilm.to velké plus. Vzhledem k výběru a každodennímu přísunu nových filmů je znát, že se o web admini velmi dobře a aktivně starají, což rozhodně hodnotíme pozitivně.

Na Playfilm.to si můžete vybrat mezi českým dabingem a CZ titulky

Dalším velkým pozitivem Playfilm.to je možnost si vybrat mezi dabingem, pokud existuje, a verzí s českými titulky. Samozřejmě filmů je na stránce mnoho, a ne u všech je tato možnost dostupná.

Miniatury filmů jsou opatřeny šikovnými tagy, ukazujícími jazyk dabingu, ve kterém je film na stránce přístupný, kvalitu obrazu a hodnocení z Internetové Filmové Databáze (IMDb).

Pokud na miniaturu najedete zobrazí se bližší informace o filmu, včetně délky přehrávání, krátkého popisu a kategorií, do kterých daný snímek patří.

U méně známých filmů a jiných zahraničních produkcí je většinou přístupná pouze verze v originálním znění. Nicméně i tato díla jsou opatřena českými titulky.

Je možné stahování zadarmo přes odkazy ke stažení

Playfilm.to unikátní v možnosti si film stáhnout a sledovat offline, což se může hodit, když vypadne internet nebo pokud jedete někam na výlet. Link pro stažení mohou sdílet i návštěvníci webu, pokud se zaregistrují. Jinak je film možné stáhnout přes P2P sítě.

P2P mají  jedinou nevýhodu, a to je aktuální přístupnost k PC poskytovatele. Je proto potřeba být trpěliví a vyčkat. Z tohoto důvodu se nám zdá jednodušší stáhnout film spíše přes uložto_cz, kde je film rovněž možné stáhnout zadarmo.

Navíc se tak vyhnete možnému porušování zákona, ke kterému při Peer-to-Peer sdílení dochází. Pro více informací o tom, co je a není legální a kdy už jako diváci překračujeme tuto hranici se mrkněte na tento článek.

STAHUJTE FILMY ZDARMA Z ULOŽTO ZDE

Na Playfilm.to je minimum reklam, navíc zde funguje AdBlock

Stejně jako na ostatních stránkách, které poskytují streamovaný obsah se ani na Playfilm.to reklamám nevyhneme. Avšak reklam je zde opravdu poskrovnu, většinou se setkáme jen s dvěma pop-upy a video reklamou, která ale okamžitě zmizí.

Nikde na stránce na nás nečekají skryté nástrahy v podobě reklam na odkazech k videím, či v záhlaví.

Celkově je reklamy na playfilm.to opravdu minimum, je neinvazivní, a největší výhoda? Dá se zablokovat. Takže programy jako je AdBlock zde fungují a nebrání přehrávání filmů.

Playfilm.cz nefunguje, hledejte Playfilm.to

Podobně jako konkurence se i Playfilm přestěhovali na doménu .to. Stará stránka s českou doménou již neexistuje a ani vás na správnou doménu, Playfilm.to, neodkáže.

Playfilm.to – kontakty a sociální sítě.

Pokud chcete být vždy v obraze, co se novinek týče, sledujte stránku na jejích sociálních sítích. Dozvíte se zde i o případných výpadcích a nejnovějších snímcích, které nechcete, aby vám utekly.

Playfilm.to
  • Celkové hodnocení
4.7

Celkové hodnocení Playfilm.to

Playfilm.to nabízí super nabídku filmů ke sledování, ale také odkazy, kde je možné si videa stáhnout od počítače pro sledování offline.

Odesílám
Vaše hodnocení
4 (2 hodnocení)

Podobné články

Back to top button