Sdílení obsahu

Sledujserialy.io – sleduj seriály zdarma bez registrace

Sledujserialy.io je rájem diváků

Sledujserialy.io je jedním z mnoha webů, kde se můžete ihned a zdarma podívat na své oblíbené seriály. Stránky nabízejí díla všemožných žánrů, a to jak novější (například velice oblíbený Černobyl), tak starší oblíbenou klasiku, jako Přátelé.

Stránky jsou poměrně dobře a pravidelně udržované, takže se jen málokdy stane, že by některý odkaz nefungoval. Pokud víte, který seriál hledáte, není problém jej rychle najít (pokud se na stránkách vyskytuje), ale pokud si chcete rozšířit obzory a podívat se na něco nového, můžete vyhledávat a scrollovat podle žánrů, roku vydání, či sledovanosti.

SERIÁLY SI MŮŽETE ZDARMA STÁHNOUT Z ULOZTO.cz

Pro sledování též neplatí časové omezení, jak tomu dříve bývalo u některých streamingových webů, takže nebudete muset svůj nedělní seriálový maraton přerušovat. Z mé zkušenosti ani k mazání obsahu či serverovým potížím nedochází příliš často, čili se téměř nestane, že by bylo třeba přeskakovat chybějící díl, nebo dlouho čekat na načtení videa. Při přerušení sledování dílu si stránky dokonce automaticky zapamatují, kde divák skončil, a při opětovném nahrání je nám nabídnuta možnost pokračovat tam, kde jsme minule skončili.

Online seriály zdarma – v čem je háček?

Vzhledem k tomu, že sledovat seriály zdarma z pohodlí domova je již dlouho zlatým grálem spousty uživatelů internetu, je též dlouho známé a patrné, že se ne vždy jedná o triviální záležitost svůj seriál najít. Vzhledem k právnímu tlaku studií a producentů často dochází buď k mazání jednotlivých epizod či seriálů, nebo i k zákazu celých stránek, jako se stalo například s webem Topseriály. To znamená, že stránky i odkazy se neustále mění a přizpůsobují, aby se návštěvníci mohli dále dívat na série, o které mají zájem.

Údržba a úprava stránek samozřejmě není zdarma, takže my jako uživatelé musíme před každou epizodou překousnout zavírání několika reklam. Naštěstí se skutečně jedná pouze o několik kliknutí, takže v praxi další díl spustíte zhruba během deseti vteřin.

Jak tomu u podobných stránek bývá, Adblock musí být pro úspěšné nahrání videa vypnutý. Stránky samotné se i s Adblockem zobrazují správně, ale při pokusu spustit video jsme požádání o dočasné vypnutí, a reklamy tak musíme pozavírat manuálně.

Předchozí verze stránek – Sledujserialy.sk / .to

Ani tento web není žádnou výjimkou, a musel projít mnoha změnami. Původně se jmenoval Sledujserialy.sk a Sledujserialy.cz, poté Sledujserialy.to. Minulost stránek prozradí i logo, které je stále původní (začátkem roku 2021 je v něm stále napsáno Sledujserialy.sk).

Jediné, v čem však slovenský původ stránek ovlivní nás jako sledovatele, je fakt, že názvy seriálů jsou zpravidla uvedené ve slovenštině (nenajdete tedy „Přátelé“, ale „Priatelia“). Naštěstí je vyhledávání na stránkách dostatečně chytré na to, aby název poznalo i v češtině či v originále.

Sledujserialy.io nabízí filmy s titulky i dabingem

Obrovskou výhodou tohoto webu je, že nabízí seriály jak dabované (ve slovenštině i češtině), pokud dabing existuje, tak v originále s titulky (opět českými, či slovenskými). Většinou existuje pro každou variantu více odkazů pro případ, že je některý z nich nefunkční.

Občas se stane, že starší seriál je dostupný pouze s dabingem, nebo že k nejnovějším epizodám dabing chybí, ale v převážné většině případů si může divák žádanou variantu zvolit, což může pro některé z nás představovat skvělou příležitost procvičit si cizí jazyk zábavnou nenáročnou formou. Pokud daný seriál neseženete v požadované (ne)dabované verzi, vždy můžete zkusit konkurenční stránky nebo rovnou jisté Ulozto_cz, na kterém téměř jistě budete slavit úspěch.

Jestli pak hledáte filmy ke sledování zdarma, najdete je na Sledujfilmy.to s online CZ i zahraničními filmy ke sledování. Jde o sesterský web Sledujserialy, což poznáte ihned podle stejného designu a vlastně čehokoliv dalšího.

Sledujserialy.to
  • Celkové hodnocení
4.3

Celkové hodnocení Sledujserialy.to

Všeho všudy jsou Sledujserialy.to velmi klasickou službou pro pohodlné sledování prakticky všech seriálů, které nás napadnou. Reklamy jsou celkem v normě, nabídka slušná a můžeme si téměř vždy vybrat mezi dabovanou verzí a originálním zněním. Velmi nadprůměrný web s historií, který můžeme doporučit.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.71 (7 hodnocení)

Podobné články

Back to top button