Stahování a sdíleníUlozto_cz

Ulozto_cz mp3 zdarma – stahuj písničky i celá alba

Ulozto_cz nabízí ke stažení všechny typy souborů  – i mp3 a celá alba

Ulozto.cz je dalo by se říci svatý grál mezi službami, které nabízejí možnost stahování vlastně libovolných souborů. Ať hledáte filmy, seriály, instalace programů, ale třeba také písničky v mp3 nebo kompletní alba či celé diskografie, tak je na Ulozto_cz prakticky určitě naleznete, a můžete si vše navíc stáhnout úplně zadarmo bez jakékoliv registrace.

STAHUJTE MP3 I CELÁ ALBA ZDARMA ZDE

V dávných časech podobných služeb bylo stahování zdarma typicky omezeno nějakou fintou, kvůli které bylo vlastně stahování nepoužitelné. U Ulož to i stahování mp3 a hudby nebo čehokoliv jiného tohle vůbec neplatí, a stahovat můžete opravdu, co jen chcete, pouze se sníženou rychlostí stahování, která je ovšem stále poměrně slušná, a tím, že lze stahovat pouze 1 soubor současně. To je v rámci fungování služby opravdu velmi férové, a pokud chcete i tato omezení odstranit, stačí se zdarma zaregistrovat a stahovat pomocí kreditů, které jsou ovšem takříkajíc za hubičku, kdy i opravdu velké soubory stojí stáhnout jednotky korun.

Na Ulozto CZ stáhnete mp3 od zahraničních i českých interpretů

Sehnat obsah zahraničních interpretů typicky není problém, ať už jde o stahování nebo streamování. Složitější to ovšem může být právě s českými interprety, které přeci jen v zahraničí zná málokdo. Ulozto_cz ovšem funguje tak, že veškerý obsah a všechny soubory nahrávají sami uživatelé. Kdokoliv může nahrát v zásadě cokoliv (všechny soubory jsou ovšem automaticky kontrolovány, jestli neobsahují viry), a díky tomu, že jde o čistě českou službu, tak zde není problém sehnat cokoliv v češtině, ať jde na ulozto_cz o filmy, seriály, e-knihy nebo právě písničky v mp3 nebo celá alba.

Vyhledávání, stahování a prostě vše je opravdu snadné, a když něco hledáte, tak je Ulozto typicky právě ta služba, kde to najdete a bez složitostí seženete. Prostě ideální místo, které mají tak moc v oblibě miliony Čechů, kteří stahují i nahrávají nový obsah.

Jak na Ulozto_cz najít a stáhnout jednotlivé písničky i celá alba

Ulozto nabízí miliony a miliony souborů, které nahrávají sami uživatelé. Takové množství souborů je na jednu stranu požehnání, protože lze najít v zásadě cokoliv, na druhou stranu i prokletí, protože v záplavě souborů by mohlo být složité cokoliv najít.

Ulozto.cz naštěstí nabízí velmi šikovné vyhledávání, řazení a filtry, díky kterým je nalezení čehokoliv otázkou pár sekund. Stačí jen vědět, jak hledat, což si ukážeme.

Některé názvy souborů se mohou totiž prolínat. Někdo hledá e-knihu, ovšem ta byla třeba také zfilmována. Některé písničky mohou mít velmi podobné názvy, jako jiná díla, a tak podobně. Proto je potřeba využít skvělých filtrů, které snadno a rychle ukazují jen správné typy souborů.

Na horní části stránky Ulozto_cz uvidíte toto:

Vyhledávání, řazení a filtry na Ulozto_cz

V horní části je pole pro vyhledávání. Do toho napište, co hledáte. Ulozto_cz bude také nabízet takzvaný našeptávač, tedy bude předpovídat, co může odpovídat vašemu vyhledávání, kdy nemusíte celý výraz psát, ale stačí na něj jen kliknout nebo vybrat šipkami na klávesnici.

Po využití vyhledávače doporučujeme přesunout pozornost na řádek, kde jsou vypsané záložky Vše, Video, Obrázky atd. Tyto záložky filtrují podle typu souboru. Pokud hledáte například film nebo seriál, překlikněte si na Video, pokud písničku v mp3, klikněte na Audio. V případě celých alb je potřeba vybrat záložku Archivy, protože půjde o soubor, ve kterém je více souborů, tedy písniček. Archivy poté můžete typicky rozbalit programy typu WinRAR.

Další a poslední funkcí pro vyhledávání je řazení, které najdete pod filtry. Momentálně je na obrázku zvoleno řazení podle Relevance, tedy podle toho, jak Ulozto_cz usoudí, jaké soubory se nejvíce hodí vzhledem k vašemu vyhledávání. Řazení můžete měnit například podle hodnocení, velikosti nebo aktuálnosti souboru. I toto řazení se někdy může hodit, ovšem pokud poměrně rychle nevidíte soubor, který hledáte, je typicky snadnější upřesnit vaše vyhledávání.

Ceník kreditů na Ulozto

Cena při platbě kartou a bankovním převodem

Tuto variantu doporučujeme nejvíce. Platba proběhne okamžitě, takže kredity máte během pár sekund, a co je možná ještě důležitější, jde také o nejlevnější variantu platby. Cena je stejná, jako u klasického bankovního převodu, ovšem ten prostě trvá o něco déle, takže na připsání kreditů můžete čekat hodiny nebo třeba i do druhého dne, podle toho, kdy se platba připíše.

Bankovní převod není problém, když na něj myslíte předem, ale pokud na soubor spěcháte, tak tento způsob nákupu kreditů trošku ničí smysl, tedy že chcete mít soubor stažený co nejdříve.

Cena kreditů Uložto při platbě kartou nebo bankovním převodem
DataCena
340 000 MB999 Kč
150 000 MB499 Kč
70 000 MB249 Kč
40 000 MB149 Kč
25 000 MB99 Kč

Ceník při platbě přes SMS nebo M-platbu

Kredity můžete dobít také mobilem. Jde o velmi pohodlnou možnost, ale je potřeba říci, že také o něco dražší kvůli poplatkům, které si za tuto službu strhávají mobilní operátoři. Varianty platby přes SMS jsou 2:

Platba přes SMS – vyberete si kredity a zašlete SMS ve tvaru, který se vám objeví. Po odeslání SMS vám budou přičteny kredity. Zde je cena kreditů při platbě SMS:

Cena kreditů Uložto při platbě pomocí SMS
DataCena
115 000 MB499 Kč
53 000 MB249 Kč
27 000 MB149 Kč
10 000 MB99 Kč
2 000 MB50 Kč

M-platba – Tato platba funguje tak, že vyplníte telefonní číslo, na které dostanete SMSkou kód. Ten vyplníte na Ulozto_cz a dobijí se vám kredity. Zde je ceník při této variantě platby:

Cena kreditů Uložto přes službu M-platba
DataCena
115 000 MB449 Kč
53 000 MB219 Kč
27 000 MB129 Kč
10 000 MB89 Kč
2 000 MB45 Kč

Obě varianty platby se vám přičtou k aktuální útratě a zaplatíte při dalším vyúčtování za váš telefon, případně se vám platba strhne z kreditů, které máte na telefonu.

STAHUJTE MP3 I CELÁ ALBA ZDARMA ZDE

Našli jste album nebo mp3? Vyplatí se stahovat zdarma nebo za kredity?

Kredity na Ulozto_cz fungují tak, že si je nejdříve koupíte, a poté se strhávají podle velikosti souboru, který stahujete bez omezení rychlosti stahování. Čím větší soubor, tím více kreditů. Naopak velmi malé soubory nespotřebují kredity téměř žádné.

I s účtem a kredity vám ovšem zůstává možnost stahování zdarma, pouze s omezením rychlosti. Vždy si tedy můžete pohodlně vybrat, jaká varianta vám vyhovuje. Chcete něco stáhnout velmi rychle? Kredity jsou ideální řešení. Na soubor naopak vůbec nespěcháte a klidně si počkáte? Stahujte zdarma a neplýtvejte kredity!

U hudby je situace typicky taková, že jednotlivé písničky nemá moc smysl stahovat neomezenou rychlostí. Soubory jsou obvykle stejně tak malé, že stahování je dokončené maximálně během pár desítek sekund. Písnička má obvykle velikost několika málo megabajtů, přičemž stahování probíhá rychlostí kolem 300 kilobajtů. V praxi je tedy 1 megabajt stažen za přibližně 3 sekundy, písničku v mp3 o 5 megabajtech tedy stáhnete za přibližně 20 sekund.

U stahování alb kredity dávají smysl. Můžete ale využít jednoduchého fíglu

V případě celých alb, která jsou větší a tedy i stahování zabere více času, pak kredity využít rozhodně dává větší smysl, protože i stahování proběhne výrazně rychleji a nemusíte čekat. Pokud ovšem nechcete kredity kupovat, ale přesto se do hudby chcete zaposlouchat to nejdříve, můžete si zdarma stáhnout pár jednotlivých songů v mp3, ty si pustíte, a mezitím dáte stahovat celé album. Než těch pár písniček doposloucháte, je typicky celé album již staženo a vy si jen pustíte zbytek. Využít je možné také řady jiných služeb třeba se streamovanou hudbou, takže ve výsledku ani těch pár jednotlivých songů stahovat nemusíte, pokud nechcete.

Je to sice trochu práce navíc, která moc nemá smysl, když už kreditů využíváte, ale pokud byste si měli třeba zakládat úplně nový účet jen kvůli tomuto jednomu stahování, tak se může tento způsob vyplatit.

STAHUJTE ZDARMA Z ULOZTO ZDE
Ulozto_Cz
  • Celkové hodnocení
4.9

Celkové hodnocení Ulozto_Cz s mp3 zdarma

Ulozto_cz je perfektní služba pro stahování souborů libovolného druhu, tedy i mp3 a celých alb, a to jak od zahraničních tak českých interpretů. To vše úplně zadarmo a bez registrace, pouze s omezením rychlosti stahování a současně stahovaných souborů. To vše můžete pohodlně obejít s kredity, které jsou za hubičku a se kterými můžete stahovat cokoliv neomezenou rychlostí.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.92 (13 hodnocení)

Podobné články

Back to top button