Sdílení obsahu

Přehraj to CZ – recenze a zkušenosti 2024

Co nabízí služba Přehrajto.cz?

Prehrajto.cz nebo také Prehraj.to (obojí je to samé, jen na jiné doméně) je služba pro přehrávání a stahování videí, typicky filmů, seriálů nebo hudebních klipů. Videa nahrávají sami uživatelé, což je typicky nejlepší způsob, jak mít vždy dostatek obsahu, který navíc přibývá vlastně sám.

Na podobném principu fungují služby jako Ulozto_cz, FastShare a řada dalších, což jednak zajišťuje obrovskou sbírku souborů a vlastně vždy aktuální obsah, ale také malinko právnickou kličku, kdy za nahraný obsah zodpovídají právě uživatelé, kteří je nehráli. V praxi ale na Přehrajto.cz najdete filmy, seriály a cokoliv dalšího k přehrání, a to jak v dabované verzi, tak v originálním znění s vloženými titulky.

Přehrajto.cz recenze a naše zkušenosti

Podíváme se, jak se nám celkově služba líbí, naopak na čem by se mělo ještě trochu zapracovat, ale také jaké jsou výhody oproti konkurenčním službám. Prostě klasická recenze Přehrajto.cz, díky které si uděláte lepší obrázek, jestli je přímo pro vás, nebo raději dáte přednost konkurenci.

Přehraj.to si můžete vyzkoušet úplně zdarma, ale pozor, jde hlavně o ukázku toho, jak vše funguje, jaká je kvalita videí a jaké soubory najdete. Po registraci na Přehrajto, která zabere asi minutu, máte na vyzkoušení 14 dní.

PŘEHRAJTE FILMY A SERIÁLY ZDE

Přehraj mě filmy a seriály v HD kvalitě – skvělá nabídka s dabingem i titulky

Co se nabídky filmů a seriálů týče, tak tady v zásadě není co vytknout. Už jsme říkali, že obsah nahrávají sami uživatelé, což znamená, že je prostě všeho dost, a hlavně je vše i velmi aktuální. I úplně nová epizoda seriálu nebo nový film jsou přidány v podstatě okamžitě, takže je rovnou pustíte nebo stáhnete.

Ať jde o české nebo zahraniční kousky, tak najdete vše, na co si vzpomenete. Cokoliv trochu známějšího, co nás napadlo, jsme na Přehraj.to v pohodě našli a mohli si tedy rovnou přehrát.

U každého videa je navíc přepínání mezi standardní a HD kvalitou. Samozřejmě když můžete, vždy volte HD, tedy vysokou kvalitu. Pokud jste ale třeba na mobilu a chcete šetřit daty, v klidu si můžete přepnout na standardní kvalitu, která na menší obrazovce stejně naprosto v pohodě stačí.

Tady prostě není moc co vytknout. Nabídka filmů a seriálů, a hlavně to, že si prostě vybereme, která verze nám vyhovuje, je fantastická a hravě strčí do kapsy služby jako Sleduj film.to, Najserialy a podobné, které nabízí streamování zdarma, ale protože obsah přidávají majitelé webu, tak prostě nebude nikdy tak aktuální jako když se o upload starají tisíce lidí.

Přehrajto

Přehraj to je hlavně premium služba, zdarma jen vyzkoušení

Asi největší nevýhodou je, že zdarma a bez registrace je celá služba jen na vyzkoušení. Přehrajete si tedy ukázkových 5 minut, což stačí možná tak na jeden hudební klip, ale pro plnohodnotné použití je potřeba si zaplatit premium účet, o kterém píšeme dále ve článku.

Zde asi pramení ta největší nevýhoda proti třeba Uložto – není to zdarma. Uložto nabízí poměrně velmi příjemný kompromis, když jde o stahování zdarma. Cokoliv jde stáhnout, ale rychlost stahování je omezena. Pro neomezenou rychlost stahování nebo možnost sledovat videa přímo v prohlížeči je potřeba využít placené verze, respektive kreditů.

Na Přehrajto.cz je sice možnost pustit ukázku, ale to je opravdu jen na vyzkoušení. Je pravda, že by se zde složitěji vymýšlel monetizační model, protože celá služba je hlavně o přehrávání videí přímo online v prohlížeči, ale minimálně nějaká verze videí třeba v mizerné kvalitě, ale zadarmo, by nebyla špatná. Takto holt musíme posílat peníze. Sice je to nakonec velmi levné, ale i tak by nějaká možnost čehokoliv zdarma, kromě 5minutové ukázky, byla super.

Takto bohužel i když ve výsledku předplacení premium účtu dává smysl, tak myslím, že právě fakt, že tu není nic zadarmo, hodně odradí ke službám, které něco zdarma opravdu nabízejí.

Přehraj to premium účet – co dostanete při předplacení?

Rozhodli jste se, že budete využívat premium účtu? Podíváme se, co všechno s předplatným dostanete. Přehraj to premium funguje opravdu snadno. Za měsíční poplatek (nejdražší varianta při měsíční platbě stojí 99 Kč, takže nic hrozného, při delších předplatných cena klesá a klesá) můžete neomezeně sledovat nebo videa i stáhnout do svého počítače.

Videa sledujete ve standardním nebo Full HD rozlišení, ale cokoliv si také stáhnout a sledovat offline. Všechno je pak úplně bez reklam, prostě najdete, co chcete sledovat a sledujete. Pohodlí tady hraje opravdu velkou roli.

U premium verze nejsou žádné kredity. Vše tedy funguje vlastně jako paušál, ale naprosto neomezený. Prostě službu předplatíte a sledujete nebo stahujete, jak je libo. Žádná omezení rychlosti, počtu souborů nebo tak.

Ceník premium účtu Přehraj.to

Premium účet je pro všechny registrované uživatele na Prehraj.to. Registrace je opravdu banalita a zabere asi tak minutu. Tenhle odkaz vás zavede přímo na stránku Přehraj.to. Předplacení premium účtu je pak také velmi snadné a jen si vyberete, jak dlouho bude platit. Cena se pak odvíjí, jestli platíte kartou či bankovním převodem, nebo přes SMS.

Zde je cena při placení kartou a bankovním převodem:

Ceník Přehrajto

Tady pak cena přes SMS:

cenik prehrajto platba pres sms

Je asi vidět, že placení přes SMS se cenově moc nevyplatí. Vlastně je 2x dražší, než u převodu nebo platby kartou. Výhoda je jen v tom, že samotnou platbu provede mobilní operátor, u kterého zaplatíte při příštím vyúčtování. Právě operátor si ale za celé zprostředkování bere vysoké poplatky, proto je cena tak vysoká. Pokud to jde, využijte raději jiných variant.

Přehrajto premium účet zdarma

Přehrajto premium máte na 14 dní zdarma při registraci. Vše si vyzkoušíte, ale co mít premium zdarma? Dříve bylo možné získat hodiny sledování za sdílení, ale dnes jsme tuto možnost u služby nenašli. Možností je tak využít přímo partnerského affiliate programu Přehrajto, který najdete v patičce webu nebo pod tímto odkazem.

Při sdílení odkazů na videa nebo celkový web dostanete provizi, kterou pak můžete vybrat a využít jak chcete, třeba k zaplacení premium účtu Přehrajto, který pak máte vlastně zdarma.

Tohle se hodí, jestli máte svůj vlastní blog nebo stránku na Facebooku, Twitteru nebo dalších sociálních sítích, kde můžete své odkazy rozšířit mezi početnější obecenstvo. Žádné masivnější peníze si asi nevyděláte, na druhou stranu i pár stovek měsíčně se může hodit, zvlášť když chcete jen mít tuto službu de facto zdarma.

Celkové zhodnocení Prehrajto.cz

Web má své jednoznačné výhody. Je bez reklam, nabídka filmů a seriálů je fantastická, kvalita videí také (pokud je tedy v dobré kvalitě nahráli sami uživatelé.

Nevýhody Přehaj.to pramení hlavně z toho, že jde vlastně čistě o premium službu, kterou je potřeba si zaplatit. Výhoda je ale zase v tom, že je to opravdu levné, a i platba každý měsíc stojí 99 Kč, což není nic hrozného, hlavně když budete sledování opravdu využívat. Při předplacení na 2 roky se pak dostanete na cenu 70 Kč měsíčně.

Škoda ale toho, že tu není žádná varianta opravdu zadarmo, třebaže by videa byla ve špatné kvalitě.

Pak je jasné, že web nabízí prostě hlavně sledování, ale je malinko škoda, že tu prostě není třeba hudba v mp3, dokumenty, fotky nebo něco podobného.

Všeho všudy má sice Prehrajto své nevýhody, ale své fanoušky si jistě najde. Cena, kvalita videí i množství souborů nevýhody velmi vynahrazují, a jestli chcete jednu pohodlnou službu bez reklam, na které najdete vlastně cokoliv ihned ke sledování, tak je Přehrajto velmi dobrou volbou.

PŘEHRAJTE FILMY A SERIÁLY ZDE
Přehrajto.cz
  • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení Přehrajto.cz

Všeho všudy velmi příjemná a pohodlná služba pro online sledování nebo stahování filmů a seriálů.

Výhody

  • Obrovská nabídka
  • Kvalita videí
  • Videa s dabingem i titulky
  • Bez reklam
  • Cena

Nevýhody

  • Je potřeba si zakoupit premium verzi
Odesílám
Vaše hodnocení
4.11 (18 hodnocení)

Podobné články

Back to top button