Sdílení obsahu

Mp3 nadruhou – písničky ke stažení zdarma

STAHUJ MP3 ZDARMA Z ULOZTO ZDE

Mp3 Nadruhou není stahovač a nenabízí nic zajímavého

Jestli hledáte mp3 nadruhou, abyste si stáhli nějakou písničku do počítače nebo mobilu, asi můžete přestat. Web přestal kompletně nabízet možnost stahování mp3, a stal se z něj spíše takový rozcestník na jiné weby. Na původní adrese prostě není vůbec nic zajímavého, některé stránky mají jen takzvaný dummy content, tedy nesmyslné texty v jiném jazyce, a už vůbec si nestáhnete jakoukoliv hudbu nebo něco podobného.

Dříve to vypadalo, že se z původního webu stane blog nebo magazín, ale tvůrci asi usoudili, že si ukousli s tvorbou tohoto typu obsahu asi až moc velké sousto, a raději od plánu upustili. Dnes tedy na mp3 nadruhou není ani cokoliv jiného zajímavého. Časy se mění, ale faktický konec Mp3 Nadruhou samozřejmě zabolí ty, kteří službu rádi využívali.

Jak tedy stáhnout hudbu zdarma i bez mp3 na druhou?

Protože mp3 Nadruhou je dnes prostě nepoužitelný web, tak se podíváme, jaké jsou naše další možnosti, když jde o stahování hudby zdarma. Často jsou tyto možnosti daleko lepší, než nabízejí specializované weby se stahováním hudby. Tyto weby totiž stejně asi z internetu časem kompletně vyklidí pole, protože si na ně vydavatelé i samotní umělci časem vyšlápnou. Majitelé webů typu mp3 nadruhou prostě nechtějí riskovat žaloby, což je docela pochopitelné.

Podíváme se na služby, které fungují na jiném konceptu, a dokonce i u soudů zase a znovu obstály. Je tak celkem bezpečné si na jejich používání zvyknout, protože prostě pole jen tak nevyklidí. Tak jdeme na to a podíváme se na služby, které použít, když je mp3 na druhou dnes k ničemu.

Na Ulozto najdete zdarma jednotlivé mp3 i kompletní alba

STAHUJ MP3 ZDARMA Z ULOZTO ZDE

Naprosto klasickou službou, která u nás funguje od roku 2007, je samozřejmě Ulozto_Cz. Za dobu své existence si vydobyla v zásadě neotřesitelné vedení na trhu stahování, nahrávání a sdílení obsahu jakéhokoliv druhu. Není tak divu, že jí budeme doporučovat i my, protože, no, je super a najdete ke stažení v zásadě cokoliv, co hledáte.

Soubory na Ulozto nahrávají sami uživatelé, což je rozdílný koncept od Mp3 Nadruhou, kdy za nahrávání obsahu zodpovídají hlavně uživatelé.

Super je také to, že všechno je možné stáhnout úplně zadarmo a dokonce i bez jakékoliv registrace. Prostě vyhledáte a stáhnete, to je celé. Omezení stahování zdarma týkají jen rychlosti stahování (cca 300 kB/s, což je pořád slušné) a nemožnosti stahovat více souborů najednou. Kromě toho můžete stáhnout, kolik chcete.

V praxi se tato omezení týkají hlavně velkých souborů, tedy filmů a seriálů (nebo velkých archivů třeba s celými sériemi seriálů). Ty se stahují celkem dlouho (stažení filmu v dobré kvalitě trvá řádově desítky minut, vysoká rozlišení pak ještě více), takže se může vyplatit využít stahování za kredity, které pak omezení rychlosti stahování zcela odbourávají, tedy stahujete maximální rychlostí vašeho internetového připojení.

U jednotlivých písniček v mp3 ale v zásadě omezeni nejsme. Protože songy mají typicky velikost v jednotkách megabajtů, tak se stáhnou i s omezením rychlosti v řádu jednotek nebo maximálně desítek sekund. Využití kreditů se tak hodí vlastně jen tehdy, když chcete stáhnout celé album nebo třeba videoklip, které mohou být trošku větší. Pořád ale ani celá alba nebývají moc velká, takže v zásadě je stáhnete typicky během pár minut.

Nakousli jsme ale velkou výhodu, kterou je právě možnost stahování celých alb, ne jen jednotlivých písniček.

Vše je velmi snadné a pomůže přehledný vyhledávač přímo na Ulozto, kdy si můžeme filtrovat výsledky podle typů souborů. Protože hledáme alternativu k Mp3 nadruhou, tak počítáme s tím, že chceme hudbu nebo celá alba. Na Ulozto tedy vyhledáme, co chceme stáhnout, a ze záložek si vybereme typ souboru. Nás budou zajímat hlavně záložky Archivy a Audio:

Vyhledávání na Ulozto

Audio je asi jasné, a zde budou písničky v mp3 (nebo jiných zvukových formátech), v Archivech pak najdete celá alba.

Všeho všudy je Ulozto super služba, kterou využijete na stahování nejen hudby namísto Mp3 Nadruhou. Na Ulozto najdete jsou filmy, seriály, e-knihy, software nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.

FastShare je super doplněk s rychlým stahováním zadarmo

FastShare je co se služeb i celkového použití asi největším konkurentem pro Ulozto. Nabízí vlastně to samé, tedy možnost stahování zcela zdarma, nebo využití kreditů, nebo i měsíčních plateb pro neomezené stahování. Výhodou FastShare je cena, která je o něco nižší, a rychlost stahování zdarma, která je zase o něco vyšší. Nevýhodou pak množství souborů, které není tak masivní, jako u Uložto, ale pořád tu najdete miliony souborů. Jestli ale hledáte alespoň trochu známé songy v mp3 nebo celá alba, najdete je tu také.

Obě služby jsou super pro stahování zdarma, ale obě samozřejmě omezují počet souborů, které můžete stahovat současně na 1. Využít tak obě najednou je super, protože můžete prostě stahovat více souborů najednou.

Obecně je Ulozto a FastShare najednou super způsobem, jak nahradit nefunkční mp3 Nadruhou, ale dokonce je využít i ke stažení hudby, e-knih a vlastně čehokoliv dalšího, a to vše takříkajíc pod jednou střechou.

STAHUJTE HUDBU ZDARMA Z FASTSHARE ZDE

Vyzkoušet můžete i stahovače, ale ty se nehodí na hudbu v mp3

Na internetu najdete i různé stahovače, které jsou schopny převést třeba videa třeba z YT jen na mp3. Využít je určitě můžete, ale obecně si myslím, že na stahování jednotlivých mp3 to není nejvhodnější. Na YT musíte nejdřív najít písničku, která je pak typicky ve formátu nějakého videoklipu. K tomu jsou často přidány nějaké zvuky nebo hluché části na začátku nebo na konci.

Tyto stahovače jsou tedy fajn ke stažení celých videoklipů, když chcete mít i video, případně pak třeba podcastů, které chcete mít k poslechu i offline. V zásadě je jednodušší a rychlejší si písničku stáhnout z FastShare nebo Ulozto, než využívat stahovačů, u kterých se stejně nevyhnete vyhledávání daného songu, kopírování URL adresy, a ve výsledku často daný song stejně není v té kvalitě, kterou jsme potřebovali, nebo je potřeba ho ořezat o hluchá místa, která dávají smysl u klipu, ale ne když chceme mp3 jen pro poslech.

Podobné články

Back to top button