Sdílení obsahuUlozto_cz

Uloz To bez registrace – co všechno zvládnete i bez účtu?

Pro použití Uloz to se nemusíte ani registrovat

Dnešní doba internetu bohužel nutí k tomu, abyste si všude možně založili nějaký účet, vložili emailovou adresu a tak podobně. Někdy to smysl dává, jako u předplacených služeb, jindy je to prostě jen otrava, která nedává pro uživatele smysl. Je proto super, že Ulozto.cz opravdu můžete s klidem používat pro nahrávání i stahování zcela zdarma, aniž byste se museli registrovat.

STAHUJTE Z ULOŽTO ZDARMA BEZ REGISTRACE

Podíváme se tak, co všechno na Uloz to zvládnete bez registrace, k čemu slouží účet zdarma, ale také jak využít kredity pro další služby a výhody, pokud je budete chtít.

Bez registrace můžete z Uloz to stahovat libovolné soubory

Uloz to skoro všichni používají právě pro stahování, takže je skvělé, že právě stahování libovolných souborů je možné i bez jakékoliv registrace. Stačí vyhledat pomocí vyhledávače a po rozkliknutí vybrat „Stáhnout pomalu“. Poté opíšete 4místný kód pro ověření a soubor se začne stahovat.

Je tu nějaký háček? Soubory se stáhnou celé a můžete stahovat jakékoliv soubory, jako jsou filmy, seriály, hudbu nebo cokoliv dalšího. Omezení spočívá pouze v rychlosti stahování. Ta obvykle dosahuje 250 kB/s, tedy v praxi stáhnete film v dobré kvalitě za několik desítek minut. U písniček jde typicky o pár sekund.

Další omezení je v počtu souborů, které můžete stahovat v jeden čas. Stahovat můžete pouze 1 soubor v jeden čas. V praxi se tak tato varianta hodí, když na soubor nespěcháte a klidně počkáte.

Bez registrace můžete na Uloz to i nahrávat, ale nemáte moc přehled

Jestli chcete například někomu nasdílet soubor nebo něco na Ulozto_cz nahrát, tak i toto zvládnete bez registrace. Soubor nahrajete a vyberete, jestli je veřejný (tedy se objevuje ve vyhledávání), nebo ho můžete nasdílet jen přes odkaz.

Po nahrání souboru dostanete 2 odkazy:

  1. Odkaz ke stažení souboru
  2. Další odkaz k administraci souboru – můžete ho vymazat nebo mu změnit nastavení

Jestli něco nahráváte spíše jednorázově a nevadí vám, že se soubor objeví ve vyhledávání nebo ho opravdu jen chcete někomu zaslat odkazem, tak je toto ideální možnost.

Nevýhoda je ta, že pokud chcete soubor upravovat, je potřeba skladovat odkaz k administraci, což není moc praktické. Stejně tak si nemůžete soubory třídit do složek a nemáte je na jednom místě, na což je potřeba založit účet.

ZALOŽTE SI ZDARMA ÚČET NA ULOŽTO

Proč si na Uložto založit účet? Zpříjemní se nahrávání i stahování

Založení účtu na Ulozto.cz trvá jen chvilinku a akorát si vyberete přezdívku a heslo a vyplníte svůj mail pro případné obnovení hesla (nechodí žádné reklamní materiály nebo nic jiného). Založení se vyplatí hlavně, pokud často soubory nahráváte.

Můžete si je pak snadno třídit do složek a máte je na jednom místě. Soubory si pak můžete také nastavovat jako Soukromé, tedy jsou pouze pro vás, případně je třeba také zaheslovat. Nemusíte nikde skladovat kódy pro administraci souborů, protože všechny vámi nahrané soubory najdete přehledně ve svém účtu, kde jim můžete na 2 kliky měnit všechny vlastnosti, nastavení nebo soubory snadno vymazat.

Co se týče stahování po přihlášení, tak je stažení trochu rychlejší a můžete se poté i podívat do historie stahování. Také zpravidla nemusíte opisovat 4místný kód před každým stahováním, což je příjemné.

Vše je stále zcela zdarma, takže jestli vám to nějak zvlášť nevadí, tak je založení účtu výhodné, i když ho chcete používat jen zcela zdarma. Oproti použití bez registrace je vše pohodlnější a hlavně daleko přehlednější.

K čemu jsou na Ulozto kredity?

Při stahování pomalu je vše zdarma, ale co když chcete stahovat rychle? Přesně proto, tu jsou kredity. Díky těm pak stahujete neomezenou rychlostí, tedy nemusíte čekat na film desítky minut, ale stáhnete vše během chvilky, kdy stahujete maximální rychlostí vašeho internetového připojení.

Kredity jsou velmi levné a koupíte si je ke svému založenému účtu. Film vyjde obvykle do 5 Kč, seriál cca za 2 koruny. Písničky jsou pak prakticky zdarma. Kredity se totiž strhávají podle velikosti souboru, který stahujete.

Také se vám otevře možnost stahování více souborů najednou, takže si jen naklikáte vše, co chcete stáhnout, případně vše doplníte do Uloz to Downloaderu.

Kromě stahování neomezenou rychlostí můžete také sledovat videa na Ulozto online i bez stahování, což je pohodlné a sledujete cokoliv ihned. Kredity se strhnout jako při stahování, ale sledujete video online. Soubor si pak můžete stáhnout zdarma dalších 24 hodin plnou rychlostí.

I když si zakoupíte kredity, tak vám stále zůstává možnost stahování zdarma. Jen si vždy vyberete možnost stažení, jak vám to vyhovuje. Nespěcháte? Stahujte zdarma. Chcete soubor co nejrychleji? Využijete kredity, které se strhávají jen podle toho, jak stahujete. Možnost si vybrat je naprosto ideální a je super, že Uložto přesně toto nabízí.

STAHUJTE Z ULOŽTO NEOMEZENOU RYCHLOSTÍ

Podobné články

Back to top button