Sdílení obsahuUlozto_cz

Uloz to Downloader – aplikace na mobil i počítač

Ulož To downloadery pro počítače, mobily i NAS

Služba Uložto_cz pro svobodné sdílení a stahování souborů je plně funkční i na webových stránkách a žádnou aplikaci nebo program tedy v zásadě nemusíte stahovat nebo používat, pokud nechcete. Jestli vám ale použití webového Uloz to nestačí, rozhodně můžete využít i aplikací, které fungují jako downloadery nebo uploadery, a které zpříjemňují správu vašich souborů. To se zvlášť hodí, jestli jste opravdu nadšenými nahrávači nebo stahovači souborů jako jsou film, seriály nebo hudba, kdy je vše díky aplikaci mnohem jednodušší.

Podíváme se, co jednotlivé aplikace umí a proč by vás mohly zajímat. Znovu platí, že jestli používáte Ulož to nárazově nebo jen třeba pro stahování, tak by vám aplikace zpravidla jen zabíraly místo a vše v pohodě zvládnete na webu.

Aplikace najdete po KLIKNUTÍ NA TENTO ODKAZ. Poté sjeďte na spodní část obrazovky a rozklikněte Ulož.to aplikace, kde najdete vždy aktuální odkazy ke stažení přímo z oficiálních stránek, což je jako obecná praxe nejlepší způsob, jak stahovat a instalovat cokoliv z internetu.

NAVŠTIVTE ULOŽTO KLIKNUTÍM SEM

Uloz To Downloader pro Windows, Linux a Mac OS X

Tato aplikace pro počítače s Windows, Mac OS X nebo Linuxem nabízí naprosto pohodlnou správu vašich nahraných souborů, ale také možnost stahovat přímo v aplikaci, nahrávat soubory do fronty, pozastavovat stahování, nebo nastavit stažení souboru do počítače odkudkoliv. To se hodí ve chvíli, kdy třeba jedete domů a chcete, aby soubor byl stažen, až dorazíte. Aplikace fungují na všech zařízeních v zásadě úplně stejně, jen je potřeba vybrat váš operační systém.

Aplikace funguje jak manažer pro stahování, nahrávání, i jako manažer souborů. Stačí si přímo v aplikaci překliknout na záložky Stahování, Nahrávání a Manažer souborů, podle toho, co chcete udělat.

Co se týče stahování, tak je potřeba říci, že s aplikací lze stahovat pouze po přihlášení s využitím kreditů. Nejde tedy stahovat bez registrovaného účtu nebo bez dostatku kreditů. Jestli tedy chcete stahovat zdarma, je potřeba využít webové verze Uložto.cz

U nahrávání nebo správy nahraných souborů je potřeba se přihlásit k účtu, ale již není potřeba mít kredity. Soubory si v klidu roztřídíte jak chcete, vytvoříte si složky na hudbu a písničky v mp3, film, seriály, dokumenty nebo cokoliv jiného chcete. Hudbu na Uložto.cz v mp3 si pak roztřídíte klidně podle interpretů nebo alb. je to prostě jen na vás.

Ulož To mobilní aplikace a downloader pro Android, iPhone i iPad

Tato mobilní aplikace je super pro všechny, kdo si stahují často i do mobilu nebo tabletu. Stáhnout jí můžete přímo z oficiálních stránek Uložto, Google Play nebo App Store (v současné chvíli je aplikace na App Store nedostupná). Odkazy najdete na webu Uložto, nebo níže ve článku.

Pro použití aplikace je potřeba mít účet na Uložto, ale využít můžete stahování pomocí kreditů, ale také zcela zdarma. Funguje také přehledný vyhledávač a aplikace v zásadě v tomto ohledu funguje naprosto stejně, jako webová verze.

Kromě toho máte k dispozici přehledný file manager pro správu všech vašich nahraných souborů a všechny vychytávky webové verze, tedy stahování více souborů najednou maximální rychlostí vašeho internetového připojení.

Aplikace Ulož to pro Synology NAS

Využít můžete aplikaci i pro datové úložiště (NAS) od Synology. Stahovat můžete přímo do zařízení, ovládat ho i vzdáleně pomocí aplikací a využít tak rychlého stahování. Jestli chcete stahovat z Uložto i do tohoto zařízení, tak je toto ideální možnost. Aplikace se neustále vyvíjí, vylepšuje a opravuje tak, aby fungovala bezchybně.

Nechcete žádnou aplikaci, file manager nebo downloader? Vlastně je nepotřebujete

Webová verze Uloz to je natolik vyladěná, že jestli nechcete, nemusíte žádné aplikace nutně stahovat. Vše zvládnete i z prohlížeče a downloadery, uploadery nebo file managery Uloz to slouží hlavně pro některé funkce navíc, hlavně pak stahování vzdáleně nebo možné trochu příjemnější správu souborů.

Nevýhodou je pak nutnost registrace a u aplikací na počítače je potřeba také kreditů pro stahování, tedy nelze stahovat zdarma. U aplikací pro telefony a tablety je sice možné stahovat zdarma, ovšem i tak je potřeba mít založený účet. Jestli žádný nemáte, tak to nijak nevadí založení trvá asi minutu a je potřeba jen si zvolit přezdívku, heslo a zadat emailovou adresu.

Podobné články

Back to top button