Koktejl

Dokáže vám vtipné tričko odlehčit pracovní den?

Pokud se v práci rádi zasmějete, můžete sobě nebo kolegovi pořídit do šatníku i vtipné tričko s potiskem. To vám totiž může v práci přímo rozjasnit a odlehčit jinak těžký pracovní den. Život by se měl brát s humorem a přesně pro tyto případy jsou tu výstižná trika s potiskem. Že nevíte, jaké máte možnosti? Nevadí, čtěte dále a inspirujte se s námi!

Proč si vybrat triko s potiskem a pro koho je určené?

Vtipné tričko s potiskem je tu pro všechny ty, kteří mají rádi humor. Triko s potiskem můžete koupit sobě, své rodině nebo svým známým. Ženy ho s oblibou kupují svým drahým polovičkám a muži zase svým ženám. Dárek je to vskutku povedený a dokáže vyčarovat na tváři úsměv snad každému, kdo má smysl pro humor.

Tričko s vtipným potiskem pak můžete darovat i svému kolegovi nebo dokonce šéfovi v práci. Hodí se i na zpestření pracovních večírků a zkrátka všude tam, kde je potřeba vnést trochu nadhledu a lehkosti do éteru.

K jakým povoláním můžeme sehnat triko s vtipným nápisem?

Tričko s humorným poselstvím může mít mnoho podob. Na trhu najdeme kousky s vtipnými slogany, ale také s obrázky. Třetí variantou jsou obrázky, které jsou doplněny humornými nápisy. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, mělo by vás poselství trika vystihovat. Vás nebo vaše myšlenky. Tričko s vtipnou hláškou nebo s obrázkem se může týkat nejrůznějších povolání. Na trhu najdeme trika, která odkazují na automechaniky, ale také na lesníky nebo na elektrikáře.

Nechybí trika s potiskem, která si berou tzv. na paškál traktoristy nebo zdravotní sestřičky. Výběr je tedy široký a jistě si mezi nabízenými modely triček vyberete to pravé dle svého gusta i vy. Jako příklad si můžeme uvést triko s nápisem:

Jsem zdravotní sestra a k tomu jsou potřeba ženské ruce. A podobných sloganů můžeme najít na specializovaných e-shopech mnoho. Pro inspiraci se podívejte např. i zde: https://trickovy.cz/176-tricka-pro-zdravotni-sestricky. Tady si přijde na své každý milovník dobrého humoru.

Podle jakých parametrů triko s vtipným nápisem vybírat?

Triko s vtipným nápisem bychom měli vybírat na základě různých parametrů. Volit ho můžeme např. podle jeho střihu. V letošní sezóně budou in trička v slim fit i v regular fit provedení. Máte-li vyšší postavu, můžete s klidem vsadit i na triko v oversized střihu.

Tričko s humorným potiskem pak může mít různý typ výstřihu. V módě bude klasický kulatý výstřih, ale také výstřih do písmene V. Ten vám totiž opticky prodlouží krk a tedy i celou postavu. Důležitou roli hraje při výběru trika s potiskem také jeho barva. Letos budou hrát prim přírodní a pastelové tóny barev.

Hnědé, zelené i krémové tričko s vtipným potiskem tak bude vhodným řešením. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černé a bílé triko s potiskem má tu výhodu, že ho snadno sladíte i s dalšími pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy.

Nápis na triku pak může mít malou i větší velikost. Maxi nápisy jsou spíše pro odvážné, kteří se nebojí být středem pozornosti. Menší typ nápisu ocení spíše ti z vás, kteří mají introvertní sklony. Módní trika s potiskem jsou ženám i mužům k mání např i tady: https://trickovy.cz/. Tričko s vtipným potiskem si tu můžete dokonce i sami navrhnout.

Podobné články

Back to top button