Sdílení obsahu

NajSerialy.io – sledujte online seriály s dabingem nebo titulky

Najserialy.io nabízí nespočet seriálů zdarma bez registrace

Pokud rádi relaxujete u svých oblíbených seriálů, je pro vás stránka Najserialy.to jako dělaná. Aktuálně je na špici mezi nejhledanějšími stránkami v Česku, a to z velmi dobrého důvodu.

Nabízí obrovský repertoár streamovaných seriálů od staré dobré klasiky jako Přátelé, až po novinky typu Upíří deníky nebo kousky z Netflixu či jiných streamovacích služeb. Jestli pak hledáte filmy, tak zamiřte na sesterskou NajFilmy, která funguje na subdoméně NajSerialy – filmy.najserialy.io, tedy v zásadě již na jednom webu, kde se akorát překliknete.

Na další díl svého sledovaného seriálu se divák dostane několika kliknutími za pár vteřin. Není třeba se registrovat a vše je naprosto zdarma! Pokud si však stránky oblíbíte, můžete se jednoduše zaregistrovat a získat tak několik následujících výhod:

  • Přidávání seriálů do oblíbených a upozornění na nové epizody (usnadňuje navigaci na webu)
  • Možnost psaní komentářů a upozornění na odpovědi na vaše komentáře
  • Zaznamenávání historie vašeho sledování (můžete se k oblíbeným dílům snadno vrátit)

I pro neregistrovaného uživatele není nijak obtížné najít svůj (nebo naopak nějaký nový) seriál. Pokud víte, co hledáte, překlikněte na záložku Seznam seriálů, kde jsou seriály seřazeny abecedně, nebo prostě využijte funkci vyhledávání.

Jak vyhledávat na Najserialy.io

Jelikož jsou stránky původně slovenské (fungovaly na Najserialy.sk, poté na Najserialy.to), spousta názvů seriálů je stále vedená ve slovenštině (Priatelia, nikoliv Friends nebo Přátelé). To ale ničemu nevadí, jelikož vyhledávací funkce je velice kvalitní, a umí různé jazyky a varianty názvu poznat. Na NajSerialy také najdete obsah v češtině, a slovensky jsou spíše názvy seriálů nebo různé popisky, které ale vlastně stejně nejsou nijak důležité.

Pokud se naopak chcete podívat po nějakém novém seriálu, potenciálně skýtajícím desítky hodin kvalitní zábavy, využijte záložku Filter. Tam můžete seriály filtrovat a vybírat podle spousty různých vlastností, jako například: Hodnocení diváků, žánr, datum vydání, nebo možnost dabingu či titulek.

Přestože je tedy web ve slovenštině a názvy i řada popisků je právě v tomto jazyce, naštěstí jsou funkce přizpůsobeny i těm, kdo hledají v češtině nebo originální názvy. Díky filtrům pak snadno najdete nové kousky, které jste ještě neviděli, nebo které třeba ani neznáte, ale které stoprocentně stojí za zhlédnutí.

Reklamy a nevýhody Najserialy.io – alternativa pro stahování seriálů

Přesto, že NajSeriály patří mezi nejlepší svého druhu, mají samozřejmě i své nevýhody. Jako u všech služeb tohoto typu musí čas od času nějaký obsah na nátlak tvůrců (či studia, producentů atd.) být ze stránek odstraněn, takže se může stát, že zrovna další díl, na který se člověk chce podívat, na webu není.

Také divák musí překousnout proklikávání přes reklamy před spuštěním každého dalšího dílu. Naštěstí se zpravidla nejedná nijak otravné reklamy – většinou je lze přeskočit po několika vteřinách, a nebývají graficky explicitní. Pro spuštění čehokoliv je ale celkem tradičně potřeba vypnout AdBlock.

Samotné streamování na NajSerialy.to bývá rychlé a plynulé, ale pokud se zrovna chcete podívat ve špičce provozu na populární novinku, je možné, že si budete muset chvíli počkat. Pokud se stream „seká“ (zadrhává), stačí ho na pár minut zastavit, aby se nahrál dopředu, a poté by se měl přehrát plynule.

Každé stránky mají své nevýhody, ale pokud chcete zdarma stahovat seriály a filmy, můžeme jednoznačně doporučit českou klasiku Ulozto.cz.

SERIÁLY Z ULOŽTO STAHUJTE ZDARMA ZDE

Pro Ulozto_cz platí všechny výše vyjmenované výhody, ale navíc si díly seriálů či filmy můžete rovnou stáhnout, a pak se na ně podívat kdykoliv bez reklam (a klidně i bez připojení k internetu).

Online streamované seriály jak s dabingem, tak v originále s titulky

V dnešní době globální internetové komunikace je sledování seriálů v originále s titulky skvělým způsobem, jak zapracovat na porozumění a slovní zásobě anglického jazyka. Většina seriálů na NajSerialy je dostupná jak v originále s titulky, tak s dabingem.

Jsou samozřejmě i výjimky. Nejnovější epizody vycházejí typicky nejdříve jen v originále (s titulky) a verze s dabingem přijde až ve chvíli, kdy dabovaná epizoda přijde do našich televizních programů. Naopak staré klasiky jsou někdy bohužel nabízené pouze s dabingem, nikoliv v originále.

Sečteno a podtrženo však na webu najserialy.to budete jen horko těžko hledat závažné nevýhody, a najdete zde doslova tisíce hodin zábavy, takže není na co čekat!

NajSerialy.to
  • Celkové hodnocení
4.3

Celkové hodnocení Najserialy.to

Výběr seriálů na NajSerialy.to je opravdu kvalitní, najdete kousky v češtině i v originále s titulky, reklamy není zase tolik a jde jí poměrně rychle zavřít. Všeho všudy velmi kvalitní web nabízející streamované seriály.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.29 (7 hodnocení)

Podobné články

Back to top button