Sdílení obsahu

Sleduj Filmy.to – online CZ i zahraniční filmy zdarma

Sledujfilmy.to nabízí desítky tisíc filmů zdarma

Hledáte filmy ke sledování bez stahování, nejlépe úplně zdarma a hned? Právě proto tu jsou weby, které nabízejí přesně toto. Vyberete si film a pustíte si ho. Jedním z nich je i sledujfilmy.to, na který se v recenzi podíváme trošku blíže a proč by se právě tento web mohl stát jedním z vašich nejoblíbenějších. Pokud pak hledáte nabídku seriálů, vyzkoušejte sesterský web Sledujserialy.to, o kterém jsme psali tady.

Už při vstupu na stránky uvidíme, že se podívat můžeme na ty nejnovější filmy, které jsou třeba z rovna v kinech nebo na různých streamovacích službách. Zde právě leží výhoda Sleduj filmy a podobných webů typu Bombuj a dalších – nijak nerozlišují, jaké filmy uveřejní, protože prostě berou odevšad.

Pokud máte například předplacený Netflix, nepodíváte se na filmy nebo seriály, které na svých streamech dává Amazon Prime nebo Disney+, Hulu, Paramount+, HBO a dalším a dalším. Proto se bohužel (bohudík?) stále daří webům, které sice mají nějaké nevýhody oproti extrémně pohodlným streamovacím službám, na druhou stranu toho nabízí typicky nejvíce a na jednom místě. Právě ona soustředěnost všeho v rámci jedné služby nebo jednoho předplatného, je velmi lákavá.

Dokud budou stále přibývat streamovací služby, které chtějí často i stovky korun měsíčně a budou nabízet exkluzivní obsah (tedy obsah, který prostě není nikde jinde), tak budou prosperovat i tyto streamovací weby, které prostě nejsou ničím takovým omezeny a nabízí prostě všechno, i když za cenu reklamy pro diváky.

Nabídka filmů na Sledujfilmy.to ke sledování je fantastická

Právě fakt, že videa na Sledujfilmy.to jsou jak z kina tak streamovacích služeb, znamená obrovskou nabídku. V patičce webu najdeme informaci o tom, že se na něm nachází přes 21 tisíc filmů (v polovině roku 2021). To je opravdu obrovské číslo. Pro srovnání, na českém Netflixu je necelých 6 tisíc filmů, seriálů nebo dokumentů, a to jsme téměř na špici v celosvětovém měřítku.

Stále jsou to taková čísla, že je v zásadě nemožné podívat se na všechno, ale co se týče rozmanitosti nabídky nebo šance, že film, na který se zrovna chceme podívat, na službě najdeme, je počet velmi důležitý.

Samozřejmě informace v patičce stránky mohou, ale nemusejí být pravdivé, ale minimálně z vyhledávání jsme nabyli dojmu, že to bude nejspíše pravda. Jak zbrusu nové, tak starší kousky, jsme neměli žádný problém najít a pustit.

To je super, protože i když Netflix a spol mají bezesporu kvalitnější uživatelské prostředí a kvalitu videa, tak prostě ne vždy najdeme to, co zrovna chceme vidět. Další služby typu Ulozto_cz nebo FastShare zase sice nabízí v zásadě cokoliv ke sledování nebo stažení i v nejvyšší kvalitě, ale buď stažení trvá, nebo to při neomezené rychlosti není zdarma (i když je pravda, že je to stále opravdu velmi levné nebo v případě služby FastShare je možné si zaplatit měsíční tarif a stahovat neomezeně).

Na Sledujfilmy.to jsme prostě našli vlastně všechno a minimálně z alespoň trošku mainstreamovějších filmů nebyl vůbec problém, a to u vlastně všech žánrů. Nebyl problém s krvavými horory ani pohádkami pro děti, nebo vlastně čímkoliv mezi tím. Samozřejmě pokud hledáte různé nezávislé indie kousky, tak ty Sledujfilmy.to mohou nebo nemusí být.

Sleduj filmy – novinky a CZ kousky

Opravdu super na Sleduj filmy to je, že je vidět, jak se majitelé o web starají a opravdu rychle přidávají i zbrusu nové filmy, které se objeví ke stažení. Nemusíme je ale shánět, stahovat nebo otitulkovávat, protože tohle všechno už je zařízeno.

Velmi příjemná je pak nabídka českých filmů. Znovu platí, že cokoliv, co jsme zkusili vyhledat, jsme našli. Při testování jsme samozřejmě šli hlavně po známějších filmech ke sledování, ale vždy se podařilo daný film najít. To je vyloženě super a právě takto se vyloženě odlišuje využití streamu proti jiným způsobům stahování přes P2P sítě. Ty totiž CZ filmy nenabízí v zásadě vůbec, nebo je prostě shánění velmi problematické a pomalé.

Právě nabídka jak českých tak zahraničních filmů ve skvělé kvalitě a množství na jenom místě, nás velmi potěšila a Sledujfilmy.to si tak vysloužili pěkných pár bodů navíc a řadí se k nejlepším podobným službám u nás.

Filmy jsou ke sledování hlavně s dabingem, titulky jen u novinek

Trochu jsme se vypsali z pozitiv, kterých je opravdu hodně, tak teď i nějaké to negativum. Kromě novinek, u kterých dabing ještě zpravidla neexistuje, je naprostá většina zahraničních filmů právě pouze s dabingem. Pokud se na dabované filmy díváte raději, není to vlastně žádné negativum, a nijak vám to vadit nebude. Pokud ale naopak vyhledáváte filmy v originálním znění i s titulky, moc zde spokojeni nebudete.

Je to malinko škoda, protože právě sledování filmů v originále je super způsob, jak si procvičit cizí jazyk. Některé překlady nebo vtipy v dabované verzi prostě nejsou přesné a ztratí se původní význam. Tady je právě super to, že v originále slyšíme vše, a i nějaké nepřesnosti v titulcích můžeme sami opravit a význam pochopíme. Stejně tak může jít o různé nepřeložitelné vtipy nebo narážky.

Výhody nebo nevýhody originálního znění nebo dabingu nebudeme dále rozpitvávat, každý má své preference a někdy se prostě hodí dabing a jindy originál. Škoda ovšem je, že Sledufilmy.to zásadě nabízí jen jednu možnost, tedy dabing. Pro někoho, kdo preferuje originál, jde tak jednoznačně o velké mínus, a vlastně tak velké, že právě kvůli tomu nebude službu používat.

Ideální by byl výběr. Některá videa už jsou takto nabízena z různých zdrojů, tak je malinko škoda, že tyto zdroje nejsou rozděleny na varianty s dabingem/v originále s titulky.

Sledujfilmy sk? Nebojte, většina obsahu je v CZ

Hned na první pohled asi zaujme fakt, že je celý web ve slovenštině. Ničeho se ale zásadně bát nemusíte, protože obsah samotný je v češtině. Vyhledávání také funguje v tom jazyce, který sami chcete, takže můžete pohodlně hledat název filmu v češtině nebo v originále, výsledky dostanete stejné.

Píšeme to hlavně proto, abyste se nezděsili, když na web přijdete, že budou filmy v jiném jazyce. Obsah je uzpůsoben českému divákovi a jak titulky, tak dabing jsou české.

Na reklamu si na Sleduj filmy to musíme zvyknout

Weby jako Sleduj filmy.to prostě žijí z reklamy. Jinak to nejde a jinak by tyto weby ani nefungovaly. Je ale potřeba najít jistou rovnováhu. S reklamou se samozřejmě musíme smířit, ale trochu otravné je, když v zásadě nejde na nic kliknout, aniž by se neobjevilo nějaké nově otevřené okno nebo něco podobného, co musíme zavřít.

Že se reklama objevuje při spouštění videa je asi normální, ale chtít vyhledávat a muset zavírat nová okna, je prostě otrava. Služby jako FIlmBot TV toto vyřešily poměrně úspěšně a reklamy je rozumné množství. Bohužel Slefujfilmy.to se ničím podobným pochlubit nemůže, protože reklamy je zde opravdu dost a téměř jakýkoliv klik kamkoliv znamená reklamu. Ano, služba je zdarma a nabídka je fantastická, ale když je samotné použití otrava, tak to dojem docela kazí.

Bohužel nefungují ani blokátory reklam v prohlížeči. Pokud jsou aktivní, videa nejsou spustit, což je to hlavní, co na webu chceme. Je tak bohužel nutné tyto blokátory povypínat a holt se s reklamou smířit, případně si zaplatit Premium verzi, která je bez reklam.

Celkové hodnocení Sledujfilmy.to

Sledujfilmy.to nabízí jednu z nejlepších sbírek filmů, a pokud hledáte seriály, zabrousit můžete na Sledujserialy.to od stejného týmu, jen, jak název napovídá, zde najdete seriály ke sledování. Všeho všudy co se nabídky zahraničních i českých kousků není co vytknout a zde je opravdu obrovská výhoda.

Jako u řady dalších podobných webů jsou zde ale i menší neduhy. Hlavní je množství reklamy a automaticky otevírané karty a okna při v zásadě každé akci, kterou na webu provedeme. Pro někoho pak může být nevýhoda i to, že většina filmů je pouze v dabované verzi, ne v originále.

Všeho všudy je ovšem Sledujfilmy.to rozhodně jednou z nejlepších podobných služeb a fantastický výběr filmů táhne službu nahoru, takže se nějaké ty nevýhody dají celkem v klidu překousnout.

Sledujfilmy.to
  • Celkové hodnocení
4.5

Celkové hodnocení webu Sledujfilmy.to

Co se týče výběru filmů, tak tady prostě není co vytknout. Desítky tisíc filmů CZ i zahraniční tvorby jsou opravdu fantastické. Jak je ale zvykem u podobných webů, reklamy je opravdu hodně, což se dá ale překousnout.

Škoda je hlavně v nemožnosti si zvolit originální znění nebo dabing, a na výběr je typicky pouze verze s dabingem. Jestli tak preferujete filmy v originálním znění, může toto být trochu problém. Jestli naopak dabing preferujete, tak je Sledujfilmy.to web právě pro vás.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.67 (3 hodnocení)

Podobné články

Back to top button